ArtaDesign – Poznań

ARTA Design
biuro@artadesign.pl
tel. 691-860-208
Poznań, ul. Zakrzewskiego 15

Proces projektowania

Przedstawiamy Państwu przykładowe owoce naszej pracy. Misją ARTA DESIGN jest tworzenie innowacyjnych, ciekawych wizualnie, funkcjonalnych projektów wnętrz. Dzięki przemyślanym, rozwiązaniom – często na przekór konwenansom – z prawdziwą przyjemnością wdrażamy najbardziej zaawansowane koncepty, zachowując przy tym ergonomię i spójność. W efekcie powstaje przyjazna człowiekowi przestrzeń – komfortowa i atrakcyjna dla oka.

Poniżej do wglądu wybrane prace, które zarówno pod kątem estetycznym jak i użytkowym usatysfakcjonowały naszych Klientów.

Projekt wnętrza domu jednorodzinnego w Poznaniu

W tym projekcie postawiliśmy na otwartą przestrzeń salonu. Z tego reprezentacyjnego miejsca w domu uczyniliśmy centrum wypoczynku i życia towarzyskiego, stawiając na pełną harmonię formy i treści. Połączenie cegły, szkła, drewna i kamienia dało elegancki i jednocześnie przytulny efekt. Stonowane kolory ścian i podłóg przełamaliśmy żywymi odcieniami krzeseł i foteli – żywą, soczystą czerwienią i zielenią. Takim rozwiązaniem uniknęliśmy monotonii, wprowadzając w pomieszczenie wypoczynkowe element ożywczy. Nowoczesne geometryczne formy usatysfakcjonują miłośników zorganizowanego stylu życia, ułatwiając utrzymanie porządku. Akcentem przełamującym prostotę i pozorną surowość jest także kominek na wprost mebli wypoczynkowych.

Dwupoziomową konstrukcję budynku zagospodarowaliśmy tak, by zapewnić domownikom pełen komfort w codziennym życiu. Smaczku aranżacyjnego dodaliśmy wykorzystując finezyjne detale (oprawy oświetleniowe, obrazy). Zdecydowaliśmy się połączyć różne desenie: pasy, paski, melanże – aranżacja zyskała przez to na wyrazistości i oryginalności. Zadbaliśmy jednak, by całość prezentowała się harmonijnie, oddziałując relaksująco na domowników.

Projekty łazienek – przykład

Bielą, szarością, czernią i czerwienią uzyskaliśmy wysublimowany, spójny efekt. Naszym celem było uzyskanie harmonijnej aranżacji, dzięki której użytkownik łazienki będzie mógł w pełni rozluźniony wykonywać czynności toaletowe. Zestawienie ze sobą gładkich i chropowatych powierzchni dało ciekawy, niebanalny wygląd. Kompozycję uwieńczyliśmy dyskretnym oświetleniem z możliwością regulacji, a także kilkoma elementami dekoracyjnymi.

Staraliśmy się maksymalnie ułatwić użytkownikom korzystanie z łazienki. Przy tych wymiarach pomieszczenia ergonomicznie wykorzystaliśmy przestrzeń. Znajduje się tu sporo sprytnie ukrytych szafek i półek – zarówno odkrytych jak i schowanych. System przechowywania kosmetyków i środków higienicznych docenią zarówno panie jak i panowie.

Na Państwa życzenie chętnie przedstawimy także projekty pokojów i kuchni. W procesie projektowania skrupulatnie bierzemy pod uwagę oczekiwania klientów, nadając im piękną formę. Bezpośrednio współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów, mebli itd. dzięki co minimalizuje koszty inwestycyjne po stronie inwestora. Nie boimy się odważnych zestawień barw, deseni i powierzchni. Priorytetową dla nas sprawą jest zadowolenie klienta, dlatego chętnie podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań i z uwzględnieniem poszczególnych wytycznych formujemy olśniewające formą, komfortem i ergonomią przestrzenie mieszkalne i nie tylko.

Zapraszamy do współpracy.